Суд виправдав скандального ректора-хабарника
9 Липень, 2015

Ірпінський суд 8 липня виправдав колишнього ректора Податкової академії Петра Мельника, проти якого було відкрито провадження щодо хабарництва. Про це написала на своїй сторінці у Facebook депутатка Ольга Червакова. В дописі вона поширила копію рішення суду. "Також знято раніше нанесений арешт на майно Мельника, а це — десятки об’єктів нерухомості: квартири, будинки, земельні ділянки у Києві, Ірпені, Івано-Франківщині. Виявилося, що у Мельника був навіть один мільярд доларів Зімбабве. Це майже 3 мільйони американських доларів", — пише Червакова.
Olga Chervakova
...

http://24tv.ua/ukrayina/sud_vipravdav_skandalnogo_rektorahabarnika/n591754

З цього випливає, що Революція Гідності провалилась з тріском. А хоча можливо й не з тріском. Ті, хто фінансував перших майданівців, отримали своє (посади, владу).
Я не спорю з тим, що на майдані було багато ідейних, але мені здається, що й війна не даремно так довго затягується. Половину ідейних вже привезли з “котлів” двухсотими додому, а іншу половину залякали, засудили, посадили в окопи чи поставили до кормушки.
Шкода, що знову так все відбулось. У нас тепер в книгах по історії України тільки будуть революції, війна і втрата Криму. Асоціація з ЄС, думаю, пройде непомітно.

Comments
0 Comments

1 × two =