Про тарифи і хто ж тут винен
18 Березень, 2016

...

Дуже цікаво, що останнім часом усі говорять про підвищення тарифів, який поганий кабінет міністрів і що МВФ для кредитів не вимагав підняття тарифів.

Я вважаю, що усі хто таке говорить взагалі не розбираються (а гірше всього що й не пробують) в законодавстві і інших договорах, що підписує країна.

І так спробую обґрунтувати усе.

  • про доцільність кредитів і куди вони йду я думку висловлювати не буду, бо при нашій демократії краще мовчати;
  • з МВФ був дійсно заключений меморандум, що ціна на газ повинна бути не меншою за 75% від імпортної ціни. Цей пункт є важливим, бо зараз багато політиків тільки й роблять, що брешуть населенню, що МВФ цього не вимагав. Але це ще не саме цікавіше.
  • 16 липня 2015 року Верховна Рада України прийняла законопроект №2029а, який забороняє встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги нижчими від економічно обґрунтованих. За відповідне рішення проголосували 261 народний депутат при мінімально необхідних 226.

І тепер шановні українці, думаю Ви розумієте кому потрібно дякувати в першу чергу та такі тарифи. Не Кабінету Міністрів, а  все тій же Верховній Зраді Раді. Цей проект закону входив в пакет законопроектів, які Україна повинна була прийняти для отримання другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ). У пояснювальній записці до документу сказано, що його прийняття забезпечує ефективне і беззбиткове функціонування суб’єктів господарювання, а також дозволить залучити інвестиції, в тому числі міжнародні.

Тобто виходить, що винен не Яценюк в тарифах. Я в жодній мірі не маю бажання відбілювати когось репутації, але шановні, Вам не здається, що нами маніпулюють.

Мені здається, що це було зроблено навмисне (прийняття швиденько такого закону). Коли після виборів до ВРУ наш президент (хотілось тут вставити думку про нього, але ж демократія) побачив наскільки впав його рейтинг, а Яценюка виріс, то відразу почались рухи для зменшення рейтингу “НФ”. Ось таким законом ВРУ зобов’язала КМУ підняти тарифи до економічно обґрунтованих, а потім почали говорити, який прем’єр поганий і т.д.

Ще один не мало-важливий факт, що дякуючи нашому регулятору НБУ і керівнику, яка займає останні сходинки в міжнародному рейтингу голів НБУ гривня на сьогодні (18/03/16) знецінилась в 3,4 рази. Газ ми купуємо за долари, а відповідно ось вам і націнка.

Я вважаю, що для відновлення нормальної вартості газу не Яценюка кляти потрібно, а брати за яй просини нашого шановного президента вплинути на свого ставленика Гонтарьову, щоб вирівняла курс гривні.

А ще нам не вистачає закону, що б зобов’язував усіх державних діячів тримати свої заощадження в гривні і тільки в державному банку. Змогли ж заборонити висловлюватись про владу тільки з шаною та повагою, то й гроші зі свої банків перевести в державний могли б. А тоді думали б який сьогодні курс гривні і чи випадково не рухне банк, бо фонд виплатить з мільйонів тільки 200000грн.

Comments
0 Comments

two × 2 =